Plánované akcie

Kde a kedy môžete stretnúť Waris Dirie

Modelku a autorku bestsellerov Waris Dirie budú v Bratislave fotiť pre časopis Madam Eva v šatách popredných slovenských módnych návrhárov ako Fero Mikloško, Boris Hanečka, Marcel Holubec a Hana Převrátilová. Čítajte viac a dozviete sa, kde sa s Waris Dirie môžete osobne stretnúť.

Dražba detských kresieb - Moja naj kniha pastelkami

Súčasťou sprievodných akcií projektu Moja naj kniha bola aj verejná dražba obrázkov Moja naj kniha pastelkami. Do konca júna mohli deti z celého Slovenska kresliť obrázky svojich obľúbených rozprávkových postavičiek a komisia vybrala 50 naj obrázkov, ktoré sa potom dražili v prospech chorých detí.

Prezrite si fotky zo sprievodných akcií a stiahnite plagát

Prezrite si fotky zo sprievodných akcií a stiahnite plagát s plánovanými sprievodnými akciami

a v prípade akýchkoľvek otázok k sprievodným podujatiam nás môžete kontaktovať na tel. číslach: 048/4124006 alebo 0905-265 947

Burza detských kníh v Panta Rhei

Sú deti, ktoré nemajú na nové knižky, sú knižky, ktoré čakajú na nové deti. Niektoré knižky vedia Vaše deti naspamäť. Vezmite ich do Panta Rhei a vymeňte za iné. Veľká výmenná burza čaká na všetkých, ktorých deti radi čítajú.

PROMO AKCIE V KNIŽNICIACH SLOVENSKA

V každej knižnici na Slovensku podporujú projekt Moja naj kniha a chystajú pre Teba veľa zábavných a zaujímavých sprievodných podujatí. Nenechaj si ich ujsť a sleduj ponuku svojej knižnice.

HMATOVÉ KNIHY

Moja naj kniha pomáha a podporuje ručnú prípravu knižiek pre zrakovo postihnuté deti.

Moja naj kniha PASTELKAMI

Červený Nos Clowndoctors a NAJ detská kresba

HAMLET ALEBO NÁLEZ LEBKY

TÚLAVÉ DIVADLO podporuje projekt Moja naj kniha

ZÁZRAČNÝ DIVADELNÝ AUTOMAT

TEATRO TATRO podporuje projekt Moja naj kniha